O nas

Ostatnio modyfikowane 2021/09/23 13:52 przez Przemysław Frankiewicz

Jesteśmy demokratycznym zespołem gamedevowym, który składa się z kilkunastu osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia gier komputerowych oraz wspólnie pracować nad kilkoma kreatywnymi projektami. Wartościami budującymi tożsamość Flying Octopus są: autonomia, samorealizacja, kultura i poczucie wspólnoty. Są one podstawą do podejmowania wszystkich działań w obrębie grupy.

Samorealizacja

Flying Octopus pozwala kreatywnie rozwijać się w wielu kierunkach. Członkowie grupy chętnie dzielą się ze sobą wiedzą, organizują szkolenia, wspólnie doskonalą swoje umiejętności.

Autonomia

Każdy członek indywidualnie decyduje o tym, w czym bierze udział i jakie ma miejsce w grupie. Członkowie zespołu mają wpływ na rozwój projektów, w których biorą udział, a także rozpoczynają nowe inicjatywy.

Kultura

Dążymy do bycia grupą, w której każdy czuje się dobrze. Nie obrażamy innych, nie stosujemy żadnych form nacisku czy przemocy słownej. Wspieramy się i rozmawiamy ze sobą, stawiając na komunikację oraz konstruktywną, wrażliwą wymianę poglądów.

Poczucie wspólnoty

Dążymy do bycia grupą, w której każdy czuje się dobrze. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Wspieramy się i rozmawiamy ze sobą, stawiając na komunikację oraz konstruktywną, wrażliwą wymianę poglądów.

Z tego dokumentu dowiesz się, w jaki sposób działamy, oraz lepiej zapoznasz się z naszymi wartościami i celami. Nie musisz czytać tego wszystkiego od razu! Zawsze możesz wrócić do tekstu, gdy napotkasz jakiś problem czy trudność podczas pracy w zespole. Znajdziesz tu m.in. najważniejsze odnośniki czy opisy narzędzi, których używamy.

Najważniejsze linki:

Link do strony internetowej

Link do fanpage'a zespołu

Link do Discorda

Link do Wiki

Link do Trello

Link do itch.io

Link do kanału na YouTube

Mail:

[email protected]

Tagi: